İzmir Tarım Fuarı Organizasyonu

İzmir Tarım Fuarı Organizasyonu

İzmir Tarım Fuarı organizasyonu, İzmir Organizasyon firmamız tarafından profesyonel bir ekiple gerçekleştirildi.

Fuar organizasyonu ve organizasyon alanında 2004 yılından bugüne dek hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimiz başta İzmir olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan, organizasyonun planlamasından, yönetimine kadar tüm aşamaları gerçekleştiren firmamız Türkiye’nin öncü organizasyon firmalarından biri olmayı başarmıştır.

İzmir Tarım Fuarı organizasyonu da, İzmir Organizasyon şirketimizin çalışmalarıyla tamamlandı. Düzenlenecek organizasyon için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan yetkiliyle uzun süren görüşmeler sonucunda yer vereceğimiz hizmetleri belirledik. Katılımcı sayısının oldukça fazla olacağı İzmir Tarım Fuarı organizasyonu, Torbalı’da düzenlenecekti. Organizasyonun tüm hatlarını ve detaylarını oluşturduktan sonra ise vakit kaybetmeden hazırlıklarımıza başladık.

İzmir Tarım Fuarı Organizasyonu Hazırlık Aşaması

Organizasyon günü yaklaştığında günler öncesinden ekibimizi belirlemiş ve ekipmanlarımızı hazırlayarak son model araçlarımıza yüklemiştik. Organizasyondan bir gün önceyse belirlenen lokasyona giderek teknik ekibimiz alandaki çalışmalarına başlamış ve ekipmanlarımızın kurulumlarını tamamlamıştı. Uzun süren çalışmalar neticesinde akşam saatlerinde paydos ederek evlerimize dağılmıştık. Organizasyon süresince hizmet verecektik İzmir Tarım Fuarı organizasyonunda.

Beklenen gün gelip çattığında ise sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yola çıktık. Organizasyon alanına ulaştığımızda ise hemen hazırlıklara koyulduk. Catering standlarımız ve ekiplarımız yerlerini almıştı. Bir önceki gün ise teknik hazırlıklarımız ekibimiz tarafından hazırlanmış, son kontrolleri tamamlanıyordu. Organizasyonda yer vereceğimiz hizmetlerin tamamını sonlandırdığımız da ekibimizde yerlerini almıştı. Gün boyunca enerjik bir ekiple İzmir Tarım Fuarı organizasyonu için hizmet verecektik.

İzmir’de Tarım Fuarı Organizasyonu

Organizasyon saatinin yaklaşmasıyla birlikte davetlilerde organizasyon alanını doldurmaya başlamıştı. İzmir Organizasyon ekibimizde çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyordu. Servis elemanlarımız ikramlıkların sunumuna başlamıştı. İçecek ve ikramlıklarımızın dağıtımı da profesyonel garsonlarımız tarafından tamamlandı. İzmir Organizasyon firmamızın temin ettiği sunucu dakikalar sonrasında katılım tamamlandığında yerini aldı konuşmasını yapmak üzere. Profesyonel sunucumuzun açılış konuşmasının ardından, protokol konuşmaları tamamlandı.

İzmir Tarım Fuarı organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Fotoğraf çekimleriyle bu anlar ölümsüzleştirildi. Fuar organizasyonu ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Müjde Mutlu