İzmir Fuar Catering

Hakkımızda

İzmir Fuar Catering, İzmir Organizasyon’a ait bir markadır. Bu markanın arkasında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip bir ekip bulunmaktadır.

İzmir Fuar Catering

İzmir Organizasyon şirketimiz, 2004 yılından bugüne organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. Animasyon, organizasyon, pyro teknik hizmetler, süsleme, ekipman desteği ve daha birçok hizmete İzmir Organizasyon ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.Başta İzmir ve yakın çevresi olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşan İzmir Organizasyon kendine ait ekipmanları ve son model araçlarıyla istediğiniz anda sizlere çözüm üretmektedir.

Fuar organizasyonu ve etkinliklerinizde fuar hostesi ve model temini, masa, sandalye, ses sistemi, led ekran,catering ekipmanları kiralama ve ekipman desteği, nostaljik satıcılar kiralama, catering hizmetleri sağlıyoruz. Organizasyonlarınızda davetlilerinizi şık ve lezzetli ikramlıklarla ağırlıyor, İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli catering hizmetleri sunuyoruz. Fuar ve tanıtım organizasyonlarında fuar stand catering hizmeti veriyor, firmanızı ön plana çıkarıyoruz.