Busworld Otobüs Fuarı Açılış Organizasyonu

Busworld Otobüs Fuarı Açılış Organizasyonu

Busworld Otobüs Fuarı açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon İzmir’de bir fuar organizasyonuna daha imza attı.

İzmir Organizasyon fuar organizasyonu, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu vb. daha birçok organizasyonda balon süsleme ve süsleme hizmetleri sunmaktadır. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz farklı süsleme teknikleri ile organizasyon alanında gösterişli, şık ve farklı bir atmosfer yaratmayı başarıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda hostes kiralama, ses sistemi kiralama, balon süsleme, bayrak süsleme, tül ve çiçek süsleme gibi profesyonel hizmetler sunuyoruz.

19-21 Nisan tarihlerinde Fuar İzmir de gerçekleşecek olan Busworld Otobüs Fuarı açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon’a ulaşan firma yetkilisi ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda kendisine hizmetlerimizden bahsettik. Fuar alanının giriş kısmında balon süslemeye yer vermek istediklerini belirten yetkiliye balon süsleme ile ilgili görseller ulaştırdık. Detaylı olarak görselleri inceleyen yetkili beyaz balonlardan hazırlanmış baskılı jumbo balonlara yer vermek istediğini belirtti. Bizlere de büyük bir titizlik ile Bus World fuarı açılış organizasyonu için hazırlıkları tamamlamak kaldı.

Busworld Otobüs Fuarı Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

İzmir Organizasyon firmamızdan en çok tercih edilen hizmetlerden biri olanbalon süsleme hizmeti Busworld Otobüs Fuarı açılış organizasyonu için bizlerden talep edildi. Organizasyondan 1 gün önce profesyonel ekibimiz baskılı balonların hazırlıklarını tamamladı. Fuar organizasyon alanında kullanılmak üzere hepsi aynı boyutlarda şişirilerek zincir balon süslemesi olarak hazır hale getirildi. Tavandan yere kadar temin edilen baskılı jumbo balon süslemesi fuar organizasyonunda hazırlandı.

İzmir Organizasyon Balon Süsleme Teknikleri

Zincir Balon Süsleme: Zincir balon süsleme açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri ve daha pek çok organizasyonda İzmir Organizasyon’dan talep edilmektedir. Zincir balon süsleme aynı boyutta şişirilen iki adet balonun birbirine bağlanması ve ikili balonların sonrasında dörtlü gruplar halinde bağlanması ile oluşturulur. Zincir balon süslemeleri tek renkte yapılabildiği gibi iki ya da daha fazla renkten de hazırlanabilmektedir.

Uçan Balon Süsleme: Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi organizasyonlarda sık sık firmamızdan talep edilen uçan balon süslemeleri istediğiniz renklerde ve istediğiniz sayıda hazırlanabilmektedir. Helyum gazı ile şişirilen balonlar ortamda ayrı bir hava oluşturmaktadır.

Baskılı Balon Süsleme: Baskılı balon süslemeleri firmanın adı, logo baskısı ile oluşturulabilmektedir. Baskılı balonlar tek renk ve tek yönde hazırlanabildiği gibi çift yönlü ve farklı renklerde de temin edilebilmektedir. Baskılı balonları kalpli balonlara ya da jumbo balonlara baskısı yapılmaktadır.

Jumbo Balon Süsleme: Jumbo balonlar baskılı jumbo balon ya da uçan jumbo balon olarak hazırlanabilmektedir. Baskılı jumbo balonlar çoğunlukla dekorasyon amaçlı tercih edilmektedir. Outdoor aktivitelerin de ve fuar organizasyonlarında sık sık firmamızdan talep edilen jumbo balon süslemeleri farklı renklerde, tek yönlü ve çift yönlü olarak hazırlanabilmektedir. Busworld Otobüs Fuarı açılış organizasyonu hizmetinde İzmir Organizasyon firmamız jumbo baskılı balon hizmeti vermiştir.

Kapı Takı Balon Süsleme: Kapı takı balon süslemeleri kapı girişinde konumlandırılan ve “n” harfini andıran balon süslemeleridir. Zincir balon süsleme tekniğini andıran kapı takı balon süslemeleri rot dediğimiz 8-10 mm kalınlığında alüminyum boru üzerine sarılması ile hazırlanır. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak balon süsleme teknikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

admin